ART / Lithographs / Giclée 13919090
nr 1391 9090
GICLÉE
Lena Vik, "Hjortonmyr". Signed, numbered 60/60. Subject: ca 58x58 cm, unframed, yttermått: 72x71 cm,
Gicléetryck, Lena Vik, "Hjortonmyr". Signerad, numrerad 60/60. Motivet: ca 58x58 cm, oramat löst blad, yttermått: 72x71 cm
SEK 100
Monday April 19 2021
at 20:35:20
19/4 19:33:02